Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     W ramach akcji "Czytanie na dywanie" 27 listopada odbyło się kolejne spotkanie. Zaproszenie przyjęła p.Dyrektor Marcelina Chorabik - Grześ, która przeczytała najmłodszym uczniom książkę "Niedoskonały pingwin". Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali tej ciekawej historii, a później aktywnie wzięli udział w rozmowie oraz zajęciach plastycznych, na których wykonali pingwinki. Dziękujemy p.Dyrektor za wzięcie udziału w naszej akcji oraz za poświęcony czas,  a także za przekazane dla dzieci książki.

     

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów