Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     3.01.2019r. odbyła się akcja "Czytanie na dywanie". Tym razem było to szczególne spotkanie, ponieważ nasze zaproszenie przyjął pan Dawid Niemiec, który jest pisarzem. Uczniowie szkoły podstawowej z zainteresowaniem wysłuchali bajki napisanej specjalnie dla nich pt.: "Wawrzek i złota chmura". Pan Dawid odpowiedział także na pytania dzieci związane z pisaniem i powstawaniem książek.
Bardzo dziękujemy naszemu wyjątkowemu gościowi za wizytę i poświęcony czas.

  

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów