Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

11

2019 Grudnia

"Andrzejki" w Drogomyślu

     Sześcioro uczniów szkoły przysposabiającej do pracy uczestniczyło w zabawie andrzejkowej w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Drogomyślu. Oprócz dyskoteki i wróżb towarzyszących dniu Św Andrzeja uczniowie mieli okazję zwiedzić pracownie warsztatowe i spotkać się z kolegami, absolwentami naszej szkoły. Być może spotkają się ponownie, kiedy po ukończeniu szkoły będą uczestnikami warsztatów.

Dziękujemy za miłe przyjęcie i do zobaczenia.

   

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów