Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

20

2020 Lutego

Bal przebierańców 2020

  W restauracji "Nowa Maja" odbył się Integracyjny Bal Karnawałowy dla uczniów Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół Specjalnych w Skoczowie, przedszkolaków z Przedszkola nr 4 oraz z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Słoneczna Kraina", a także dla wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1. Zabawa sprawiła dzieciom wiele przyjemności, a na twarzach niejednego dziecka zagościł szeroki uśmiech! Organizatorzy wraz z uczestnikami zabawy dziękują wszystkim sponsorom, a w szczególności Gospodarzom Restauracji Nowa Maja w Skoczowie za gościnę.

fotorelacja

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów