Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

      Reprezentacja szkoły w międzyszkolnym czwórboju lekkoatletycznym zajęła 3 miejsce. W drużynie startowali: Kacper Malec,Krzysztof Krasnodębski, Aleksandra Sadlok, Agata Wolas, Mariusz Hainc, Bartosz Skorupa, Zuzanna Śliwka, Natalia Szarzec, Marek Walczak, Konrad Armata, Konrad Celak, Agnieszka Wantulok, Anna Staniek.

Gratulujemy sukcesu!!!

 

     

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów