Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

22

2018 Października

Dzień Edukacji Narodowej 2018

   12 października odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu "pierwszaki" zostały także pasowane na pełnoprawnych uczniów. To był dla nich wyjątkowy i pełen emocji moment. "Pierwszakom" gratulujemy a uczniom, którzy uświetnili uroczystość pięknym programem artystycznym dziękujemy!

 galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów