Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

      W dniach 01.04 – 04.04. 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomiczno – Hotelarskich w Kołobrzegu odbył się pod Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki I Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Pracownik Pomocniczy Obsługi Hotelowej „Tak – sprawni w zawodzie”. 
W zmaganiach uczestniczyło 27 uczniów ze szkół z całej Polski. Pierwszym zadaniem było napisanie testu, co pozwoliło wytypować do części praktycznej finałową piętnastkę. W kolejnym etapie Konkursu, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności związane z pracą służby pięter. W trakcie Konkursu uczniowie wzięli udział w warsztatach z nakrywania stołu, warsztatach cukierniczych oraz gastronomicznych. W czasie wolnym mieli okazję poznać uroki miasta pod czujnym okiem przewodnika oraz popłynąć w rejs statkiem po morzu. 
Naszą szkołę na Konkursie reprezentowali: Mirosława Szczypka, która zajęła 5 miejsce oraz Łukasz Szampera który zajął miejsce 8.
Jesteśmy dumni z naszych „hotelarzy”.

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów