Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

    W dniu 13.02.2020 w Ośrodku Sportowo - Rekreacyjnym "VICTORIA" w Bielsku-Białej odbył się II Turniej Tenisa Stołowego, w którym uczestniczyła drużyna w składzie: Wiktoria Gajda, Paulina Gajda, Karolina Matyszny, Krzysztof Krasnodębski, Kacper Malec, Maksymilian Kajzar, Patryk Klupa. Po zaciętej walce Karolinie Matyszny udało się wywalczyć III miejsce. Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej formy, a zwycięzcom nagród. BRAWA!!!

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów