Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

      W Zespole Szkół im K.I.Gałczyńskiego w Bielsku-Bałej odbył się III czwórbój lekkoatletyczny szkół i ośrodków szkolno - wychowawczych. W zawodach uczestniczyło ponad 100 zawodników z 10 placówek. Uczniowie rywalizowali w czterech konkurencjach lekkoatletycznych: bieg wahadłowy, skok obunóż, rzut piłką lekarską i wyścigi rzędów. Najlepsi zawodnicy w danych konkurencjach zostali uhonorowani medalami. Nasza drużyna w składzie: Mariusz Heinz, Kacper Malec, Bartosz Stana, Krzysztof Krasnodębski, Marta Heinrich, Paulina Stokłosa, Jakub Janosz, Paulina Gajda zdobyła 8 medali: 1 złoty, 4 srebrne i 3 brązowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów