Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     5 lutego 1019 Szkoła Podstawowa wraz z zaproszonymi gośćmi gwarnie przybyła do restauracji "Nowa Maja" w Skoczowie, gdzie dzięki ofiarności właścicieli oraz sponsorów bawiła się na balu karnawałowym. Zabawę uświetnił zespół "Trio Fax". Było kolorowo, radośnie, a różnorodność stylizacji nie dawała złudzeń, że bajkowa zabawa ogarnęła wszystkich. Dziękujemy sponsorom, dobroczyńcom, a także naszym starszym kolegom szkoły branżowej i ich opiekunom za profesjonalną obsługę:)

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów