Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

29

2019 Stycznia

Kulig do Wisły Czarne

       Wyjazd w góry nie oznacza tylko pobytu na szlaku. Kulig malowniczą doliną Białej Wisełki w Wiśle to wymarzony scenariusz na wycieczkę szkolną. Podczas przejażdżki podziwiać można było piękno beskidzkich lasów przepełnionych zimowym krajobrazem, a jazda saniami zaprzężonymi w konie dostarczyła dzieciom wielu emocji. W góralskiej kolibie uczniowie mogli rozgrzać się gorącą herbatką z zielin oraz upiec na ognisku pyszną kiełbasę. Dzieci wróciły do szkoły zadowolone i długo jeszcze dzieliły się swoimi odczuciami i wrażeniami.

    

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów