Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     

      9.11.2018 świętowaliśmy 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody rozpoczęły się popisem recytatorskim starszych uczniów przeplatanym śpiewem pieśni patriotycznych. W tym czasie młodsze klasy szkoły podstawowej oglądała i przygotowała teatrzyk "O Lechu, Czechu i Rusie".
Cała 
społeczność szkolna spotkała się na uroczystej akademii, która rozpoczęła się punktualnie o 11.11 odśpiewaniem hymnu narodowego, czym przyczyniliśmy się do bicia narodowego rekordu. Podniosły nastrój obchdów dopełniły quizy wiedzy o Polsce. Koniec dnia to wspólne wyjście do kina na projekcję filmu "303. Bitwa o Anglię".

  

galeria - zobacz

UROCZYSTA AKADEMIA

galeria - zaglądnij

QUIZ WIEDZY O POLSCE

   

galeria - popatrz

 

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów