Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X
Fundusze Europejskie

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

W dniu 05.11 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Pasowania Uczniów Klas 1 połączona z otwarciem Zielonej Pracowni „EKO Śląsk Cieszyński”. W tej wyjątkowej chwili gościliśmy w szkole p. Jana Kawuloka – Przewodniczącego Rady Sejmiku Województwa Śląskiego, Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej WFOŚiGW w Katowicach, p. Beatę Białowąs – Członka Zarządu Województwa Śląskiego, p. Danutę Maćkowską – Dyrektor Departamentu Edukacji, Nauki i Współpracy z Młodzieżą, p. Elżbietę Sobieską – Wicedyrektora Kuratorium Oświaty – Delegatury w Bielsku - Białej  oraz rodziców uczniów klas 1. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie!

Środki finansowe w wysokości 40 000 złotych na modernizację pracowni, wyposażenie oraz pomoce dydaktyczne otrzymaliśmy z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz 15 000 od organu prowadzącego szkołę.

Szczególne podziękowania składamy p. Sebastianowi Słoninie oraz Tomaszowi Baranowi za piękne fotografie flory i fauny, które zdobią pracownię, prelekcje o charakterze przyrodniczym oraz nieustającą pomoc.

Teraz cieszymy się już nową, interdyscyplinarną pracownią i ruszamy do realizacji działań
o charakterze przyrodniczym i ekologicznym

Na uroczystości uczniowie zaprezentowali się wspaniale. Zobaczcie sami…    GALERIA

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów