Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X
Fundusze Europejskie

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

17

2022 Stycznia

Pomoc dla schroniska

W ramach kształtowania działań prospołecznych organizujemy w tym roku ponownie akcję społeczną mającą na celu wsparcie bezdomnych piesków i kotów ze Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt AS w Ustroniu.
W związku z tym zbieramy niepotrzebne koce, prześcieradła, kołdry (bez pierza), ręczniki, a także karmę, miski i zabawki (piłeczki, pluszaki i różnego typu „gryzaki”), które z pewnością polepszą egzystencję porzuconych psów i kotów w przytulisku.
Będziemy wdzięczni za każdą rzecz. Zebrane dary chcielibyśmy przekazać w grudniu/styczniu. Rzeczy prosimy składać na portierni w Zespole Szkół Specjalnych w Skoczowie lub bezpośrednio przekazać osobie zajmującej się akcją. Należy podpisać przyniesione rzeczy, tak abyśmy wiedzieli kogo możemy wyróżnić i nagrodzić pod koniec trwania akcji

Dziękujemy
Organizatorzy: p. Katarzyna Adamiec , p. Katarzyna Heller

 

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów