Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X
Fundusze Europejskie

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

26

2021 Października

Posiłek w szkole i w domu.

Województwo Śląskie – Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie otrzymało dofinansowanie w ramach modułu 3 wieloletniego  Rządowego Programu „Posiłek w szkole i w domu” dotyczącego wspierania na lata 2019 – 2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków. 

Organ prowadzący: Województwo Śląskie

Projekt realizowany jest w szkole: Zespół szkół Specjalnych – Szkoła Podstawowa nr 9 Specjalna w Skoczowie

Wartość dofinansowania: 19 513,60 zł

Całkowita wartość zadania: 24 392,00 zł

Opis zadania:

W ramach wsparcia finansowego zaplanowano zakup niezbędnego wyposażenia przeznaczonego do nowo powstałej jadalni. Jadalnia będzie dysponowała 28 miejscami, szacuje się, że z jadalni będzie korzystało codziennie ok. 60 uczniów. Uczniowie będą korzystać z obiadu dwudaniowego dostarczanego w termosach zbiorczych przez firmę zewnętrzną. Zaplanowano zakup wyposażenia: stolików
i krzeseł dostosowanych do potrzeb uczniów o specjalnych potrzebach, uczniów niepełnosprawnych, zastawy stołowej (talerze, sztućce, kubki, dzbanki, termosy, wazy z chochlą). Mając na uwadze ograniczenia funkcjonalne uczniów niepełnosprawnych, przewidziano także zakup mat antypoślizgowych pod talerze, specjalistycznych sztućców giętkich, tac. Zaplanowano zakup wózków gastronomicznych umożliwiających dystrybucję posiłków, termosów gastronomicznych, a także wyposażenia dodatkowego tj. serwetniki, kosze na odpady.

Organizacja jadalni umożliwi uczniom bezpieczne i funkcjonalne spożywanie posiłku.

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów