Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     

    4 kwietnia 2019 odbył się Dzień Otwarty dla kandydatów do Szkoły Podstawowej.
Był to dzień szczególny. Swoim przybyciem zaszczyciło nas wielu Rodziców wraz ze swoimi dziećmi. Czekało na Nich wiele atrakcji. Przede wszystkim zwiedzanie szkoły oraz zapoznanie z jej działalnością i ofertą edukacyjno - terapeutyczną. Zainteresowani mogli brać udział w licznych zajęciach specjalistycznych, którymi objęci są uczniowie o potrzebie kształcenia specjalnego. Chętni mogli uczestniczyć również w grach i zabawach integracyjnych oraz w zajęciach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dobra zabawa i miła atmosfera towarzyszyła w czasie całego spotkania. Wszyscy odwiedzający zostali obdarowani upominkami.

Zapraszamy nowych uczniów do podjęcia nauki w naszej szkole!

fotorelacja 

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów