Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

30

2019 Października

"Rodzina super drużyna"

    Z okazji 25 lecia szkoły odbył się konkurs plastyczny, w którym udział wzięli zarówno uczniowie jak i ich najbliżsi. Konkurs został zorganizowany w ramach akcji "Rodzina super drużyna". Prezentujemy prace uczniów i ich rodzin oraz wszystkich nagrodzonych.

Gratulujemy!

 

 

 

 

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów