Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

      W związku z realizacją Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno - komunikacyjnych „Aktywna  Tablica" nasza szkoła wyposażona została w dwie tablice interaktywne. Stwarza to możliwości prowadzenia zajęć z zastosowaniem dodatkowych  narzędzi interaktywnych, które są nie tylko cennym elementem urozmaicającym zajęcia, ale przede wszystkim wspierają proces uczenia się. W ramach realizacji programu zawarto porozumienie z innymi szkołami i utworzono międzyszkolną sieć współpracy nauczycieli stosujących TIK w nauczaniu.

Szkoły uczestniczące w sieci współpracy:
- Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie;
- Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Jana Pawła II w Skoczowie;
- Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiczycach przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym
  w Kiczycach;
- Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pogórzu.

      

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów