Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

28

2019 Października

Samorząd Uczniowski - wybory

     W minionym tygodniu uczniowie uczestniczyli w wyborach do Samorzadu Uczniowskiego. Na podstawie największej liczby glosów przewodniczacym szkoły zostal Michal Kawik, a jego zastępcą Natalia Donocik. W skład Samorządu weszli także Kacper Malec oraz Wiktoria Wisełka.

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów