Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

1

2019 Grudnia

Spotkanie z pisarzem

    8 listopada uczniowie szkoły Przysposabiającej do Pracy mieli przyjemność uczestniczyć w spotkaniu z Panem Dawidem Niemcem - pisarzem i podróżnikiem. Nasz gość w pasjonujący sposób opowiadał o Zjednoczonych Emiratach Arabskich, w których przebywa na co dzień. Poznaliśmy kulturę kraju, zwierzęta żyjące na pustyni oraz pustynne warunki pracy. Pan Dawid poczęstował nas również specjalnym różanym napojem. Dziękujemy za przybycie oraz za fascynujące opowieści!!

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów