Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

  8 grudnia 2019r wybrani uczniowie szkoły podstawowej i branżowej wzięli udział w Szkolnym Konkursie Pięknego Czytania. Uczniowie prezentowali bajki i opowieści związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia.

Laureatami konkursu zostali:
Przemysław W. (kl.6)
Kacper K. (kl.6)
Amelia K. (kl.8)
Mirosława Sz. (2 br.)
Andrzej K. (kl.8) wyróżnienie

     

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów