Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

9

2019 Kwietnia

Światowy Dzień Autyzmu

        2 kwietnia uczniowie naszej szkoły obchodzili Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Obchody tego dnia mają na celu podnoszenie wiedzy na temat tego zaburzenia. W tym dniu dzieci przyszły do szkoły ubrane na niebiesko oraz przeszły na Rynek w Skoczowie z niebieskimi balonami.

 

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów