Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

      Uczennica klasy III Weronika Zemanek wzięła udział w V Przeglądzie Artystycznym Osób Niepełnosprawnych PASzON 2019. Weronika wykonując piosenkę pt. "Laleczka z saskiej porcelany" wyśpiewała sobie wyróżnienie. To kolejny już sukces Weroniki. Gratulujemy i cieszymy się z osiągnięcia naszej uczennicy.

   

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów