Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     W hotelu Kotarz odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Hotelarskiego "Sprawny w zawodzie'', ktory składał się z części teoretycznej i praktycznej. Uczestnikami byli uczniowie I i II klasy szkoły branżowej oraz III klasy szkoły zawodowej ze Skoczowa i Żor.
Bardzo dziękujemy dyrekcji hotelu "Kotarz" w Brennej za pomoc przy organizacji konkursu oraz zasponsorowanie nagród.

   

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów