Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

       27 lutego klasy zawodowe wzięły udział w warsztatach z miksologii, które odbyły się w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Cieszynie. Nasi zawodowcy pracowali wspólnie z uczniami klasy 3hg Technikum Gastronomicznego tej szkoły. W trakcie warsztatów wszyscy zapoznali się z obsługą ekspresu ciśnieniowego. Niektórzy samodzielnie obsłużyli ekspres, przygotowali kawę i spienili mleko – podali pyszne cappuccino.
Prowadząca zajęcia p.Katarzyna Kimszal opowiedziała o tajnikach miksologii – z czego i jak sporządzić kolorowe i bardzo aromatyczne koktajle z soków owocowych, grenadiny i lodu w kostkach. Każdy uczeń sporządził własny koktajl w shakerze, przelał do kieliszka koktajlowego i ozdobił piękną dekoracją z owoców. Jeśli chcecie zobaczyć efekty – popatrzcie na zdjęcia – WARTO

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów