Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

      W Bielsku – Białej odbył się XIV Turniej Rzucanki Siatkarskiej. Zawody w których wzięło udział 6 drużyn zakończyły się sukcesem reprezentacji naszej szkoły. Uczniowie dzielnie walczyli i zajęli wysokie 2 miejsce w turnieju.
Szkołę reprezentowali: Mariusz Hainc, Bartosz Skorupa, Bartosz Stana, Łukasz Szampera, Kacper Malec, Krzysztof Krasnodębski.

   

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów