Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     6 lutego 2019 w restauracji „Dolce Vita” w Ustroniu odbył się XVI Integracyjny Bal Karnawałowy dla starszych uczniów. Na bal wraz z opiekunami zaproszono także podopiecznych Domów Pomocy Społecznej z terenu Gminy Skoczów, uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Drogomyślu oraz wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 1 i nr 8 w Skoczowie. Z radością przybyli także nasi absolwenci. Wszyscy dali się ponieść tanecznym rytmom. Na pewno tegoroczny bal na długo pozostanie w pamięci!

 

galeria

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów