Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

     19 marca 2019 nasza drużyna wzięła udział w XXV halowym turnieju piłki nożnej w Bielsku Białej. Po zaciętej rywalizacji i wielkich emocjach nasza drużyna doszła do ćwierćfinału rozgrywek. Godnie reprezentowała nas drużyna w składzie: Mariusz Hainc, Szymon Dutka, Krzysztof Krasnodębski, Maksymilian Kajzar, Patryk Klupa, Kacper Malec i Mariusz Bronowski.

galeria 

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów