Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

4

2019 Grudnia

Z wizytą u rzeźbiarza

       26 listopada uczniowie kl. 8a oraz kl.1 szkoły branżowej odwiedzili pracownię lokalnego rzeźbiarza w Łączce pana Andrzeja Klimowskiego. Podczas spotkania artysta zaprezentował strój góralski oraz zbiory, które zgromadził w swojej galerii.
Uczniowie mogli zobaczyć stare, dawno nie używane sprzęty gospodarstwa domowego, a przede wszystkim rzeźby, płaskorzeźby i obrazy o tematyce sakralnej, obyczajowej i przedstawiające zabytki Cieszyna. Na koniec artysta zaprezentował się jako muzykant i przy akompaniamencie akordeonu zaśpiewał kilka ludowych pieśni. Wizyta w pracowni pana Klimowskiego podobała się młodzieży, zwłaszcza dlatego, że artysta jest wesołym człowiekiem i z dużym poczuciem humoru.
Serdecznie dziękujemy panu Andrzejowi Klimowskiemu za pouczające i miłe spotkanie!

  

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów