Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę. Poznaj szczegóły i możliwości zmiany ustawień w Polityce Cookies
Zamknij X

Witamy

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

Aktualności więcej aktualności...

„Zapal się on-line na niebiesko dla autyzmu.”

    Każdego roku w kwietniu obchodzony jest Światowy Dzień Autyzmu. Nasza szkoła chętnie włączała się w poprzednich latach w działania, które miały na celu przybliżyć nam świat osób dotkniętych autyzmem. W tym roku, mimo sytuacji na świecie, również chcemy obchodzić wspólnie ten dzień. Uczniowie wraz z rodzinami w domu też "zapalili się na niebiesko".

Włącz się w akcję!

tak świętujemy w domu-galeria
      

Formy nauki

Bip

Kontakt

Zespół Szkół Specjalnych w Skoczowie

43 – 430 Skoczów

ul. Mickiewicza 12

Akcje w których bierzemy udział:

copyright © 2013 ZSS Skoczów

Designed by: Projektowanie stron Skoczów